معرفی شرکت

 

شاخه هایی از فن آوری اطلاعات که به سرعت درحال تاثیر گذاری بر تمدن بشری می باشند، عبارتند از:

تجارت الکترونیکی

دولت الکترونیکی

کسب و کار الکترونیکی سازمان های مجازی پول الکترونیکی آموزش الکترونیکی سیستم های هوشمند و خبره نشر الکترونیکی سیستم های مبتنی بر وب تمدن اطلاعاتی

امروزه بسیاری از سازمانها در تمام بخشهای اقتصادی اعم از صنعت، بازرگانی و دولت به سیستمهای اطلاعاتی خود وابسته هستند. به عبارت دیگر تکنولوژی اطلاعات با کسب و کار عجین شده است. در صنایعی مانند ارتباطات، رسانه ها، بازیها و خدمات مالی که در آن محصولات به ماهیت الکترونیکی خود نزدیکتر هستند، بقا سازمانها به میزان بکارگیری اثربخش از تکنولوژی اطلاعات وابسته شده است.

با توسعه تجارت الکترونیکی بکارگیری تکنولوژی نه تنها پذیرفته شده است بلکه از راههای اساسی اداره کسب و کار است. به علاوه سازمانها با توسعه بکارگیری تکنولوژی اطلاعات نه تنها به کسب و کار جاری خود رونق می دهند، بلکه در جستجوی بکارگیری تکنولوژی برای کسب فرصتهای جدید در بازار و ایجاد مزیت رقابتی برای کسب و کارخود هستند. برای مدیریت سیستمهای اطلاعاتی و تکنولوژی اطلاعات لازم است تا توسعه تدریجی نقش سیستمهای اطلاعاتی مبتنی بر تکنولوژی را در سازمانها شناخت. در حالیکه بسیاری از سازمانها به دنبال برخوردی استراتژیک هستند، بسیاری دیگر به دنبال تصمیمات تاکتیکی  برای مدیریت سیستم اطلاعاتی / تکنولوژی اطلاعات (IS/IT) خود به جایگاههای کنونی خود دست یافته اند که خود مزیتی را برای آن شرکتها رقم زده است.

نموار فوق نحوه گذر سازمانها از دوره پردازش داده به سیستم های اطلاعاتی را نمایش می دهد. سیر تحول سیستمهای اطلاعاتی و نقش رو به توسعه آنها را در سازمانها، در نمودار زیر نمایش داده شده است.

 

شرکت سیمرغ خرد تلاش دارد تا به کمک دانش فنی خویش، سازمانها را در مسیر توسعه و پیشرفت در زمینه فن آوری اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی یاری نماید. شرکت ما در زمینه های زیر آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی می باشد:

1- خدمات مشاوره: شرکت سیمرغ خرد می تواند بصورت یک مشاور در کلیه زمینه های فن آوری اطلاعات/سیستم های اطلاعاتی در کنار سازمانها قرار گرفته تا با تدوین و اجرای صحیح سیستمهای اطلاعات استراتژیک، فن آوری اطلاعات را با سیاست ها و استراتژیهای سازمانی خویش پیوند زده و راه موفقیت را سریعتر و مطمئن تر طی نمایند.

2- تحلیل و ارزیابی سازمان: شرکت سیمرغ خرد با بهره مندی گروهی از اساتید و مهندسین صنایع، توانایی تحلیل و ارزیابی سازمانها و ارائه راه حل برای افزایش بهره وری سازمانی را دارد.  

3- سیستم های اطلاعاتی: شرکت سیمرغ خرد با بکار گیری کادری با تجربه و ذکاوت، توانایی پیاده سازی کلیه سیستم های اطلاعاتی شامل مجموعه ای منسجم از سخت افزار، نرم افزار و شبکه افزار؛ با توجه به امکان سنجی مناسب و صحیح، بصورت اینترانت، اکسترانت، اینترنت و یا شبکه محلی به هر دو صورت مبتنی بر وب و یا تحت ویندوز را ارائه نماید.

4- سخت افزار/ نرم افزار / شبکه افزار: شرکت سیمرغ خرد توانایی ارائه هر یک از اجزای سیستمهای اطلاعاتی را بصورت مجزا بنا به درخواست مشتری، با شرایط و استانداردهای مطلوب را داراست.

5- سیستم های نظارت / اعلام خطر: با توجه به نیاز روز افزون سازمانها به انجام نظارتهای نامحسوس و محسوس در محیط های خویش، شرکت سیمرغ خرد با ارائه مجموعه ای از بهترین نرم افزار و سخت افزار، شما را در انجام این امر خطیر یاری می نماید.

6- پشتیبانی و نگهداری: شرکت سیمرغ خرد با عقدقرارداد و انجام بازدیدهای دوره ای، سیستم های اطلاعاتی سازمانها را در بالاترین سطح عملکردی خویش نگه داشته وموجب افزایش بهره وری می گردد.

7- آموزش: شرکت سیمرغ خرد با بهره مندی از اساتید مجرب ، توانایی برگزاری کلاسهای کوتاه مدت  در زمینه های مختلف علوم کامپیوتر را داراست.

8- سیستم های برق اضطراری: یکی از مهمترین اجزای سیستم های اطلاعاتی که کمتر به آن توجه می شود، تأمین یک منبع انرژی مطمئن و دائمی برای سرویس دهنده های شبکه و ایستگاههای کاری حساس می باشد. در این راستا شرکت سیمرغ خرد با ارائه انواع سیستم های برق اضطراری، سازمانها را در این امر مهم یاری می نماید.

۹- امنیت سیستم های اطلاعاتی: با گسترش روزافزون کاربردهای فن آوری اطلاعات موضوع تهدیدات امنیتی مانند هک و انواع بدافزارها و چگونگی مقابله با آنها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. شرکت سیمرغ خرد با داشتن تجربه در این زمینه، برقراری امنیت را سرلوحه خویش در سازمانها قرار داده است.

/ 1 نظر / 33 بازدید
مهندسین تهرون

راه اندازی وبلاگتون رو تبریک میگم و امیدوارم تو این راه موفق باشید . فرصت داشتید خوشحال میشیم که به سایت ما هم سر بزنید .